Pavasaris, kā katru gadu nāk ar profesionālajiem konkursiem, kuros tiek dota iespēja katram parādīt ko iemācījies, samēroties zināšanām un prasmēm ar citu tehnikumu audzēkņiem.
   28. un 29. martā, Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā norisinājās prasmju un iemaņu konkurss topošajiem automehāniķiem. Konkursā piedalījās 10 tehnikumus pārstāvošas komandas, katrā pa diviem skolas audzēkņiem.    Mūsu skolas komandu veidoja JĀNIS SNEIBIS – 4AC un TOMS SVETLOVS – 3AC.
   Divas dienas komandu dalībniekiem tika dota iespēja veikt desmit dažādus praktiskus uzdevumus. Katrs dalībniek uzdevumus veica patstāvīgi un iegūto novērtējumu tiesneši skaitīja kopā, izvelkot komandas vidējo aritmētisko punktu summu. Katra uzdevuma veikšanai, tika atvēlētas 45 minūtes. Jāatzīmē konkursa  labā un pārdomātā organizācija. Katras komandas dalībniekus visur pavadīja organizatoru pārstāvis. Jau atklāšanā, organizatori paziņoja, ka viņu komanda konkursā piedalās individuāli un kopējā vērtējumā netiks vērtēta.
   Cīnoties ar lielo tehnikumu komandām, mūsu puiši noslēgumā ieguva otro, augstāko punktu summu, un pavisam nedaudz pietrūka līdz pirmajai vietai (skat. noslēguma tabulā). Apbalvošanā puiši saņēma diplomus, sponsoru sagādātus suvenīrus un kvalitatīvu atslēgu komplektu.
Malači!!! Izturību, veiksmi un panākumus!

Informāciju sagatavoja skolotājs Agris Braša

-= rezultātu tabula =-             -= galerija =-